+380 96 426-54-02

+380 66 026-54-02

info@doctorok.com.ua

+380 96 426-54-02

+380 66 026-54-02

info@doctorok.com.ua

Джерела

Вода - основа всього живого. Біологічне життя на землі стала можлива лише завдяки воді. Вода виникає з поєднання водню і кисню. Тільки ці гази при з'єднанні можуть утворювати рідина. Хімічна формула води - Н2О.

Вода - єдина речовина, здатне одночасно перебувати в трьох різних станах: твердому, рідкому і газоподібному. Молекула води складається з 2 атомів водню і 1 атома кисню, з'єднаних між собою за допомогою ковалентного зв'язку. У звичайних умовах вода - це прозора рідина без кольору (в невеликому обсязі), смаку і запаху.

Цікаві аномалії води:

    в рідкому стані вода важче, ніж в твердому,температура води на дні будь-якого водоймища завжди залишається незмінною: + 4 ° С, щільність води змінюється від перепадів температур,є природним розчинником.

Ці незвичайні властивості води дуже зручні для всього живого, завдяки їм і можливе життя на Землі.

Вода в житті людини Організм людини в основному складається з води. У новонароджених дітей вода - це 80% організму. Згодом процентний вміст води в організмі йде на спад. Маса тіла дітей у віці до 5 років містить близько 70% води.

До досягнення віку 60 років процентний вміст води в організмі становить приблизно половину від маси тіла. Вода допомагає регулювати всі життєво-важливі процеси організму, температуру тіла і вага, доставляє до клітин поживні речовини і допомагає їх засвоювати, а також впливає на перетворення їжі в енергію; бере участь у виведенні шлаків і продуктів розпаду з організму, забезпечує захист внутрішніх органів, є важливою частиною процесу дихання.

Потрібно постійно пити істую воду! Нестача води призводить до багатьох хронічних захворювань. При зневодненні організму з'являється сухість шкіри, головний біль, судоми м'язів, постійна втома і депресія. Чим менше людина п'є води, тим більше хворіє.

Вода є необхідною, щоб постійного зволожувати поверхню шлункової слизової, кишечника і бронхів і для активізації їх захисних властивостей. При нестачі води в організмі, слизові починають зневоднюється і висихати, в результаті чого мокрота і слиз можуть прилипнути до стінок дихальних шляхів і перетворитися в вдалу середу для розвитку вірусних бактерій.

Вода бере участь в обміні речовин. Щоб його прискорити, потрібно пити більше чистої води. При дефіциті води в організмі сповільнюються процеси, і жир відкладається про запас. Також недолік чистої води може призвести до ерозії і виразок. Пити воду необхідно для засвоєння і розщеплення цукру, а також протеїнів, які необхідні для росту і відновлення тканин організму.

0

Make Order

Deliveries:

Payments:

Currencies:

  • £
  • $

Full Price: 0

Login for Make Order Register for Make Order

Idea 4

idea-4

45

$ 1.00

Idea 3

idea-3

44

$ 2.00

Idea 2

idea-2

43

$ 3.50

Idea 1

idea-1

42

$ 6.00

Вірна 2л

1_5lv

31

Virna Alt

$ 1.22

Лотус 2л

1_5ll

30

Lotus 2l

$ 1.11